Veli Fidan Logo

Zeytin öyle bir ağaç ki, barışın, sevginin, mutluluğun, sağlık ve sıhhatin kaynağı. Mitolojik çağlardan günümüze insanoğluna bahşedilmiş en özel hediyelerden biri.

2000 yılında Veli FİDAN tarafından Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde hububat alım satımı ve zirai ürünler ticareti ile iş yaşamına başlamıştır. Uzun yıllar ticaret yaptığı bölgede ağırlıklı olarak mısır, buğday, arpa, ve pamuk ticareti ile uğraşan Fidan ailesi, 2018 yılından günümüze ticaret hacminin büyük bir bölümünü zeytinyağı üzerinden devam ettirmektedir. Dürüst ve ilkeli ticaret anlayışı ile kurulduğu günden bu yana istikrarlı ticaret hayatına devam eden ASF Tarım, bölge üreticilerinin üretmiş olduğu üstün kalitede ürünleri, sanayicilere ve tüketicilere ulaştırma geleneğine devam etmektedir.

Kalite ve Güvence

Veli Fidan Zeytinyağı, yeni nesil teknolojileri, geçmişten gelen bilgi ve birikim ile harmanlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi yolu üzerinde kurulu son sistem dolum ve depolama tesislerinde, çağımızın en modern laboratuvarımızda analizlerden geçen zeytinyağları üretimi yapılmaktadır. Kalite ve sağlık için üretimlerimizde kullanılan ambalajlar cam şişe ve teneke kutudur.

0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
× WhatsApp'tan bize ulaşın!